Audi znów we współpracy z Marvel

Audi i Marvel Studios piszą kolejny rozdział pełnej sukcesów współpracy, bowiem bohaterowie nowego filmu wytwórni Marvel pt „Avengers: Czas Ultrona“, a przede wszystkim Robert Downey Jr, grający Tony’ego Stark’a, jeżdżą Audi. Na polskich ekranach kinowych film pojawi się 7 maja 2015 r, jednak już teraz, na stronach internetowych Audi, zobaczyć można jego niepublikowany dotąd zwiastun filmu oraz wideo na temat Audi w Marvel Cinematic Universe.

W filmie, który jest ekranizacją komiksu, superbohaterowie walczą o przetrwanie ludzkości. Jednym z nich jest doskonale obeznany z techniką miliarder Tony Stark, doskonale znany publiczności kinowej jako Iron Man z filmu pod tym samym tytułem.

„To jest partnerstwo strategiczne. Kino jest doskonałym dla Audi miejscem, gdyż zaawansowane technicznie, szybkie samochody, odgrywają ogromną rolę w wielu filmach“ – mówi Loren Angelo, dyrektor ds marketingu w Audi of America. Audi już od ośmiu lat współpracuje z Marvelem, warto też podkreślić, że w filmach z serii Iron Man, Tony Stark jeździł Audi R8.

„Tony Stark to ucieleśnienie nowoczesnej mieszanki przedsiębiorcy, inżyniera, a nader wszystko technicznego trendsettera“ – mówi Giovanni Perosino, kierownik ds komunikacji marketingowej Audi AG. „Stąd właśnie Audi R8 jest dla niego idealnym samochodem.“ Obok tego supersportowego auta, w filmie „Avengers: Czas Ultrona“ obejrzeć można również Audi TTS Coupé i A3 Cabriolet.

Leave a Comment.